W naszym gospodarstwie macie możliwość miłego spędzenia czasu w towarzystwie koleżanek i kolegów z klasy zostaniecie powitani przez nasze miłe i „bardzo” towarzyskie pieski.

Do waszej dyspozycji oddajemy miejsce położone w sadzie pośród drzew owocowych otoczone żywopłotem.

W  sadzie  znajduje się woliera w której hodujemy drób ozdobny, między innymi pawie, bażanty, gołębie ozdobne, kaczki karolinki i mandarynki .  Hodujemy również papugi, które od wiosny do jesieni znajdują się w wolierze zewnętrznej.  Na wybiegach zawsze spacerują nasze konie i kuce

Ponadto jest tu również oczko wodne w którym pływająy ozdobne karpie i karasie.

Pobyt u nas jest nieograniczony czasowo. W trakcie pobytu proponujemy gry:

   - zespołową w siatkówkę (boisko znajduje się w sadzie)

   - w tenisa stołowego

   - w piłkarzyki

   - w badmintona

   - planszowe

   - terenowe typu podchody

 Posiadamy miejsce wyznaczone do palenia ogniska wokół którego znajdują się ławeczki oraz kijki do smażenia kiełbasek .  Do przygotowania posiłków również udostępniamy grilla oraz kuchnią letnią przeznaczoną dla gości z pełnym wyposażeniem.

W sadzie znajduje się domek drewniany o powierzchni 50m2, w którym można zjeść posiłek, pograć w gry planszowe, zorganizować wspólne zajęcia. Na przeciw domku znajduje się drewniana wiat o powierzchni 40m2.

Posiadamy dwa duże namioty 12 osobowe wyposażone w materace mogące umilić wam pobyt weekendowy. W nocy sad jest oświetlony.

Chętnie gościmy wycieczki klasowe  przyjeżdżające na rowerach, dojazd do naszego gospodarstwa odbywa się wówczas przez piękne tereny leśne Nadleśnictwa Dębno.